Angels And Demons

Forum gry Angels And Demons

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Oficjalnego otwarcia gry nie znamy mamy nadzieję że uwiniemy się z tym w miarę szybko. Jak na razie gra jest testowana na darmowym hoście lecz już niedługo wstawiamy na płatny serwer co oznacza że będzie bardziej stabilniejsza.

#1 2011-02-17 23:30:15

Patton

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 15
Punktów :   

Tutaj możecie coś o sobie powiedzieć.

Dla przykładu może ja zacznę.

Mam na imię Damian mam 17 lat i mieszkam w Płocku. Interesuję się samochodami ciężarowymi,osobowymi i grami internetowymi. Lubię oglądać filmy,moimi ulubionymi aktorami są : Mel Gibson , Bruce Willis , Tom Hanks i Jason Statham. Szkoły nie lubię więc nie będę o niej pisał narazie to tyle :]

Offline

 

#2 2011-06-12 00:00:18

Runiioo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Tutaj możecie coś o sobie powiedzieć.

Yo. Jestem Patryk ;]. Mam 16 lat i także mieszkam w Płocku. Moje zainteresowania... Hmmm... Uwielbiam słuchać muzyki... Rock, hard rock, disco polo, trance... Anime... Tak, lubię oglądać anime, moim zdaniem jest czasem lepsze od niejakiego filmu... Uwielbiam wszelkiego rodzaju sporty: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, hokej, tenis stołowy, piłka ręczna... Tak, to moim zdaniem lubię... Jaki jestem? Sami zobaczycie ;].

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fragordie.pun.pl www.ps2009.pun.pl www.ana-promotyle.pun.pl www.world-of-naruto.pun.pl www.thunder.pun.pl